Angry Birds Film

Animacja Dla dzieci Komedia
Follow Oglądaj online
7.4

Ocena

Angry Birds Film
Angry Birds Film

Angry Birds Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek.

Data premiery:Produkcja:

Player Angry Birds Film online

Angry Birds Film – to musiało w końcu nadejść. Po globalnym sukcesie marki „Angry Birds” zapadła decyzja o nakręceniu filmu. Czy z prostej gry na smartfony można zrobić pełnometrażowy film fabularny? Jak widać, można. Ale z jakim efektem, o tym przekonamy się w maju przyszłego roku, gdy produkcja trafi do kin. Akcja filmu toczy się na wyspie zamieszkałej przez kolorowe ptaki, czyli Angry Birds. Pewnego razu harmonię dnia zakłócają tajemnicze świnie, które przybywają na wyspę. Ptaki będą musiały rozwikłać zagadkę, co sprowadza zielonych przybyszy na ich tereny. Czy film da odpowiedź na pytanie, dlaczego Wściekłe Ptaki są takie wściekłe? I czy będzie to rozrywka dla osób nieco starszych niż w wieku przedszkolnym? Zwiastun raczej nie daje odpowiedzi na to pytanie.

A niech mnie dunder świśnie! To przeklęte świnie ukradły jajka i wieją z Ptasiej Wyspy! Nie ma chwili do stracenia. Wystrzel Reda i Bombę z katapulty na pomoście, zanim statek odpłynie za daleko! Wystrzel Złe Ptaki™ prosto na piracki statek świnek. Później przeszukaj pokłady i rozpraw się z załogą, która próbuje ukraść jajka! Załaduj Reda i Stellę do katapulty i wyślij do Pig City! Przerzuć ptaki ponad głazem, żeby wywołać reakcję łańcuchową, a potem załatw świnki dynamitem! Przegoń świnki po całym mieście, żeby odzyskać jajka. Tylko uwaga na ślizgającą się świnkę w parasolu! Czy w tym świńskim zamieszaniu ptakom uda się w ogóle odnaleźć jajka? Król świnka ukradł jajka i przygotowuje się do uczty! Wyceluj w zamek i wystrzel Reda, żeby narobił świnkom trochę zamieszania! Z szumem skrzydeł nadlatuje Mighty Eagle… uwaga na latającą skrzynkę dynamitu! Pędź na szczyt wieży i uratuj jajka, zanim zjadą do kotła. Jeżeli nie zatrzymasz świnki kucharza, gotowane jajka znajdą się w menu! Zamiast tego zafunduj mu dawkę ptasiej furii!

Lost Password